Blok Porodowy, Oddział Położniczy po modernizacji i przebudowie.

Dodano: 2017-05-19 00:00

W trakcie remontu przyświecał najważniejszy cel – aby stworzyć taki oddział, do którego każda przyszła mama, skieruje swoje kroki wiedząc, że czeka ją tu profesjonalna, fachowa pomoc i bardzo dobre warunki.

Przygotowując się do generalnego remontu bloku porodowego, pomyślano nie tylko o samym komforcie rodzenia- przestronne sale porodowe z łazienkami, profesjonalne łóżka, dostęp do gazów medycznych, system przywołania personelu medycznego, ale także o swobodnym dostępie mamy do noworodka. Porodówka ma bezpośrednie połączenie z pomieszczeniem pielęgnacji noworodka. Nie zapomniano także o osobach towarzyszących przy porodzie, przewidziano dla nich osobny pokój z dostępem do łazienki, z możliwością przygotowania sobie ciepłego posiłku.

Na Oddziale Położniczym znajduje się 8 pokoi dwuosobowych z łazienkami i stanowiskami dla noworodków, które wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty, potrzebne do pielęgnacji dziecka. Są tam doskonałe warunki do prowadzenia instruktażu dla matki w zakresie pielęgnacji i opieki nad noworodkiem.  Urządzono  także wygodny pokój rodzinny, w którym będą mogli przebywać rodzice ze swoim nowonarodzonym dzieckiem.

Warunki, wyposażenie, estetyka, funkcjonalność całego kompleksu położniczego, sytuuje naszą placówkę w czołówce najlepszych szpitali w województwie.

tl_files/xxxx/Blok Porodowy/IMG_1171.JPG

tl_files/xxxx/Blok Porodowy/IMG_1175.JPG