Remont zakończony

Dodano: 2017-01-12 13:11

Jest nam niezwykle miło poinformować, że zakończyliśmy remont Oddziału Ginekologicznego! Wszystkie pomieszczenia zostały dostosowane do obowiązujących standardów leczniczych i wymogów ministerstwa zdrowia. Gabinety i pomieszczenia zostały odpowiednio wyposażone, a pokoje pacjentek wszystkie z dostępem do łazienki, zyskały nowy, funkcjonalny i estetyczny wygląd. Dodatkowo zakupiono nowe wyposażenie dla oddziału m. in. łóżka, szafki przyłóżkowe, fotele ginekologiczne oraz nowoczesny aparat USG z trzema głowicami z możliwością uzyskania obrazu o wysokiej rozdzielczości.

Jednak to nie koniec zmian w naszym szpitalu!

Z dniem 10 stycznia br. rozpoczęliśmy remont Bloku Porodowego, Oddziału Położniczego i Oddziału Noworodkowego, który potrwa do końca pierwszego kwartału 2017 roku. Prace modernizacyjne zostały tak pomyślane, aby nie zakłócić realizacji świadczeń medycznych. Oddziały nie przerwą swojej działalności, a warunki przebywania pacjentek oraz ich narodzonych dzieci nie ulegną pogorszeniu, ponieważ hospitalizacja została zorganizowana na innych oddziałach: pacjentki Bloku Porodowego i Oddziału Położniczego przebywają w nowo wyremontowanym Oddziale Ginekologicznym (IV piętro), a pacjentki Oddziału Ginekologicznego przebywają w Oddziale Urologicznym (I piętro) w również wyremontowanych salach.

Przepraszamy za drobne utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Oto jak prezentują się pomieszczenia wyremontowanego Oddziału Ginekologicznego, w których obecnie zorganizowano Oddział Położniczy i Oddział Noworodkowy.

tl_files/Oddzial Ginekologii po remoncie/IMG_0873.JPG

tl_files/Oddzial Ginekologii po remoncie/IMG_0885.JPG