Wielkanocny Zajączek odwiedził najmłodszych pacjentów

Dodano: 2017-04-13 10:47

W czwartek 13 kwietnia 2017 roku z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, najmłodszych pacjentów szpitala z Oddziałów Dziecięcego i Laryngologicznego odwiedził Zajączek.Przybyli także goście zRady Powiatu z Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu,

którzy wraz z przedstawicielami szpitala Prezesem Zarządu, Naczelną Pielęgniarką, Ordynatorem Oddziału Dziecięcego, Pielęgniarkami Oddziałowymi Oddziału Dziecięcego oraz Oddziału Laryngologicznego czytali dzieciom bajki i wierszyki wielkanocne.

Przekazali także życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, a na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało drobne upominki. Ogromną atrakcją były kolorowe balony, które w sposób magiczny przywróciły uśmiechy na twarzach zgromadzonych dzieci.

tl_files/xxxx/IMG_1125.JPGtl_files/xxxx/IMG_1128.JPGtl_files/xxxx/IMG_1135.JPG