Z przyjemnością informujemy o powołaniu do życia Fundacji dla Pacjentek Oddziału Ginekologiczno - Położniczego w Śremie.

Celem Fundacji jest:
- poprawienie poziomu opieki medycznej nad pacjentkami Oddziału Ginekologiczno - Położniczego,
- rozwój infrastruktury Oddziału Ginekologiczno - Położniczego w Śremie.

Fundacja realizuje swoje cele poprzez:

• finansowanie zakupu aparatury i sprzętu medycznego w celu uzupełniania posiadanego przez Oddział wyposażenia,
  • finansowanie adaptacji i remontu sal i pomieszczeń znajdujących się w Oddziale, w tym punktu przyjęć pacjentek, sali zabiegowej i sal chorych w celu poprawy warunków lokalowych i sanitarnych oraz dostosowanie tych pomieszczeń do wymogów wynikających z obowiązujących w tym zakresie przepisów,
  • wprowadzenie rozszerzonej oferty działań diagnostyczno - leczniczych, w tym hysteroskopii, laparoskopii, diagnostyki i leczenia niepłodności,
  • prowadzenie działalności oświatowo - profilaktycznej w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich darczyńców Pacjentek, ich Rodzin i Instytucji o finansowe wsparcie działań Fundacji.

Darowizn można dokonywać na konto bankowe prowadzone przez PKO BP.
Nr konta: 48 1020 4160 0000 2102 0068 2682

Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie.