Pomoc Ambulatoryjna w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej realizuje świadczenia :

Parter budynku Szpitala, za poradniami, pokój nr 15

od poniedziałku do piątku: 18.00 - 08.00

soboty, niedziele i święta – całodobowo

Nocna i świąteczna podstawowa opieka zdrowotna obejmuje lekarską i pielęgniarską opiekę ambulatoryjną, z której pacjent może skorzystać,  pomiędzy godziną 18.00, a 8.00, a więc po zamknięciu swojej Przychodni Lekarza Rodzinnego.

Są to najczęściej sytuacje gdy:
- pacjent nie ma objawów sugerujących bezpośrednie zagrożenie życia lub grożących istotnym uszczerbkiem zdrowia, ale jego samopoczucie odbiega od „stanu normalnego”,
- zastosowane środki domowe lub leki zastępcze bez recepty nie przyniosły spodziewanej poprawy,
- pacjent ma istotną obawę, że czekanie do momentu otwarcia przychodni, może znacząco niekorzystnie wpłynąć na rozwój choroby i jego stan.

Zgłoszenia świadczeń pielęgniarskich do realizacji w domu:

tel. kom. 504 122 025 (całodobowo)

Zgloszenia wizyt lekarskich do domu:

.