Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii szpitala prowadzi działalność leczniczą w zakresie:
- anestezji, czyli znieczuleń ogólnych lub regionalnych i sedacji do zabiegów operacyjnych oraz w celach diagnostycznych i leczniczych,
- intensywnej terapii, czyli postępowania mającego na celu podtrzymywanie funkcji życiowych oraz leczenie chorych w stanach zagrożenia życia,
- reanimacji, czyli czynności mających na celu przywrócenie funkcji organizmu po wystąpieniu nagłego zatrzymania krążenia,
- leczenia bólu,
- kompleksowej pielęgnacji i rehabilitacji pacjentów leczonych w oddziale.

Praca na Oddziale prowadzona jest w systemie ciągłym i zabezpiecza ją całodobowy dyżur lekarski i pielęgniarski w składzie:
- Kierownik lek. med. Łukasz Kawalec
- lek. med. Ryszard Zawadzki
- lek. med. Jarosław Nowak
- lek. med. Jan Mioduchowski
- lek. med. Robert Choma

- lek. med. Alicja Geisler-Wojciechowska
- lek. med. Igor Bielski - dyżury
- lek. med. Katarzyna Przychodna

- lek. med. Małgorzata Hippmann

- lek.med. Paulina Foksowicz-Kądziołka
- lek.med. Tadeusz Sułkowski
- dr n. med. Michał Roman - dyżury

oraz p.o. Pielęgniarka Oddziałowa Pani Hanna Chrzanowska wraz z pielęgniarkami anestezjologicznymi i personelem pomocniczym.

W kwietniu 2012 roku zakończono gruntowną przebudowę i modernizację Oddziału, przystosowując go do wymagań w zakresie wyposażenia i spełnienia standardów sanitarnych. W ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii znajduje się 6 łóżek, z których każde posiada indywidualne monitorowanie oraz respirator.

Informacje o stanie zdrowia pacjentów w godzinach odwiedzin.

Informacje o stanie zdrowia nie są udzielane telefonicznie.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii znajduje się na III piętrze szpitala.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami odwiedzin chorych.

Ważne informacje:
Tel. do Gabinetu lekarzy: 61 281 56 31/56 32