Pracownia Badań Czynnościowych Układu Krążenia świadczy usługi w zakresie wykonywania badań:

Pracownia jest wpisana do Rejestru Pracowni Ambulatoryjnego Monitorowania EKG, akredytowanych przy Polskim Towarzystwie Kardiologicznym.

Rejestracja do badań odbywa się telefonicznie pod numerem tel. 61 281 54 97 lub osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 10.00, natomiast Pracownia czynna jest w godz. 7.00 - 14.30.

Zespół Pracowni tworzą:
- lek. med. Sławomir Rybka - Kierownik Pracowni
- lek. med. Radosław Siwak
- lek. med. Sylwia Dziurda - Bielawska
- lek. med. Andrzej Grzelka
- lek. med. Danuta Zdrojowa - Gaweł
- dr n. med. Ewa Ciesiółka
- lek. med. Maciej Bartz
- pielęgniarka koordynująca - Elżbieta Michalak
- pielęgniarka - Grażyna Skrzypczak
- pielęgniarka - Ewa Śmigielska

Badania wykonywane są nieodpłatnie, na podstawie skierowania lekarskiego z Poradni Kardiologicznej Szpitala w Śremie w Likwidacji oraz odpłatnie na podstawie skierowania, gdy badanie wykonywane jest na życzenie pacjenta.

Wyniki wydawane są w godzinach pracy Pracowni. Wynik odbiera pacjent osobiście, bądź osoba przez niego upoważniona.